Po dviejų mėnesių paruošiamųjų įrangos montavimo ir derinimo darbų, L.E.D. specialistai baigė LED ekranų (10 vnt.) montavimo Tverečiaus pasienio kontrolės poste projektą. Specialiai šiam projektui L.E.D., NOVASTAR ir AKIS Technologies inžinieriai sukūrė LED ekranų valdymo programą, kuri optimaliai integruota kartu su kitomis eismo kontrolės sistemomis.

Naujai pastatytame Tverečiaus pasienio kontrolės poste L.E.D. specialistų sumontuoti video ekranai  skirti operatyviai atvaizduoti informaciją apie tai kokios rūšies transportui leidžiama arba draudžiama įvažiuoti į pasienio kontrolės posto teritoriją ir pan.
 


“Rinkdamiesi pasienio kontrolės postui reikalingus LED ekranus, kreipėme dėmesį į kelis kriterijus: nepertraukiamas ir kokybiškas video ekranų veikimas 24 valandas per parą, patogi ir aiški LED ekranų valdymo programinė įranga, galimybė ekranų valdymą integruoti kartu su video kameromis, pakeliamomis užkardomis, šviesoforais” – sako inžinerinių sprendimų lyderės UAB “Fima” projektų vadovas Vadimas Ravoitis.

Pasak L.E.D. plėtros vadovo Renato Parojaus, toks 10 video ekranų ir unikalios programinės įrangos sprendimas Lietuvoje pasiūlytas pirmą kartą, kaip alternatyva anksčiau naudotoms informacinėms švieslentėms, dažniausiai galinčioms atvaizduoti tik minimalų simbolių kiekį.

„Šis projektas mūsų įmonei buvo iššūkis, pareikalavęs susitelkimo  bei atitinkamų sprendimų. Užsakovų tikslų įgyvendinimas mums visada yra prioritetas, o pozityvūs jų atsiliepimai – geriausias įvertinimas projektui jau pasibaigus.“ – sako R. Parojus.